A e gjeni kush eshte vajza ne foto? Ajo eshte njera prej kengetareve me te dashura per publikun shqiptar..!!

A e gjeni kush eshte vajza ne foto? Ajo eshte njera prej kengetareve me te dashura per publikun shqiptar..!!

Vajza ne foto eshte Shkurte fejza, kengetarja eshte me te vertete nje artiste e kompletuar. Ajo kendon shum bukur dhe eshte e mrekullueshme. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…