LAJMI I FUNDIT: Atdheu dhe Olsa flasin për lidhjen e tyre

LAJMI I FUNDIT: Atdheu dhe Olsa flasin për lidhjen e tyre

Prej muajsh tashmë Për’puthen është kthyer në temë bisede të përditshme.Ndërsa çdo ditë protagonistë të programit dalin në skandale të bujshme..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…