Skam Pse Ta Livdoj Veten Jam Ashtu Siq Jam Po E Shifni Edhe Vet Por Fat Nuk Po Kam Ne Dashuri Sdi Pse..(FOTO+VID)

Skam Pse Ta Livdoj Veten Jam Ashtu Siq Jam Po E Shifni Edhe Vet Por Fat Nuk Po Kam Ne Dashuri Sdi Pse..(FOTO+VID)

Nuk muj me besu shpesh her mendona thom si ka munsi un te jes pa martu kur ishof lloj lloj shtemshe martohet dhe e ka burrin si alltan kurse un me tanat te mirat me pun me shpi temen dhe askush nuk me rri mbi kry e kam fjalen jetoj e vetme .…Ndiqni v1deon për të kuptuar më mirë se për qfarë bëhet fjalë hap market1ngunë që shfaqet menjëher posht kësaj edhe shfaqet v1deo mos e humbisnii…