Sa lajm i bukur! Prezantueses shqiptare i propozon për martesë live deputeti te Rudina: Jam shumë e lumtur!

Sa lajm i bukur! Prezantueses shqiptare i propozon për martesë live deputeti te Rudina: Jam shumë e lumtur!

Të ftuar në emisionin Rudina në Tv Klan kanë qenë spikerja e lajmeve Fabiola Hoxha dhe politikani Indrit Hoxha. Ata kanë dalë për herë të parë bashkë në ekran dhe kanë rrëfyer historinë e njohjes së tyre…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…