“Të ndaj në dysh,vajza përballet me d.ashnoren e të atit prej 23 vitesh, ndalet emisioni, situata del jashtë kontrollit

“Të ndaj në dysh,vajza përballet me d.ashnoren e të atit prej 23 vitesh, ndalet emisioni, situata del jashtë kontrollit

Vetëm një javë më parë në rubrikën “Shihemi në gjyq” të programit “E diela shqiptare” në Tv Klan një nënë u përball me vajzën e saj, Sonila, së cilës i kërkoi të bëjë çdo përpjekje për të njohur atësinë e fëmijës.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…